BrainActive(recenzia + skúsenosti) – doplnok na zlepšenie pamäte a koncentrácie

BrainActive(recenzia + skúsenosti) – doplnok na zlepšenie pamäte a koncentrácie

Obsah recenzie:

Cieľ tejto recenzie

Recenziu na BrainActive som sa rozhodol napísať kvôli tomu, že sám som mal problémy zapamätať a sústrediť sa na dôležité veci. Cieľom tejto recenzie je oboznámiť vás s týmto výrobkom, o jeho účinkoch na vaše telo a myseľ a to z mojich skúseností a tak isto zo skúseností ostatných užívateľov tohto výživového doplnku. Ak sa chcete dozvedieť viac tak čítajte túto recenziu dokonca.

zlepsenie pamäte a koncentracie
Obsah balenia 60 kapsúl. Cena: 15,99€

Čo je BrainActive

BrainActive od Advanced Nutraceutics je výživový doplnok, ktorý má za úlohu podporiť pamäť, sústredenie a zvýšiť energiu človeka. Je zložený z 13 prírodných látok, ktoré majú certifikovanú kvalitu čo je podľa môjho názoru oproti iným výživovým doplnkom veľká výhoda.

Zloženie BrainActive

Brahmi

Táto látka je používaná v ajurvédskej medicíne na zlepšenie a lepšiu regeneráciu nervovej sústavy a tak isto ako prevencia proti Parkinsonovej chorobe. Prečisťuje krv a celý organizmus človeka.

Účinky: zlepšenie pamäte a koncentrácie, antioxidant

Množstvo v 1 kapsuli: 100mg

Gingo Biloba

Túto látku pozná asi väčšina z nás. Je dostupná v podobe čaju, prášku alebo v tabletách. Ginko biloba je považovaný za najstarší žijúci strom na zemi. Je využívané v medicínskych preparátoch na okysličovanie a lepšiu cirkuláciu krvi, a na rozširovanie ciev.

Účinky: zlepšenie kognitívnych schopností

Množstvo v 1 kapsuli: 20mg

Eleutherococcus(sibírsky ženšen)

Sibírsky ženšen  sa využíval už od nepamäti v tradičnej čínskej medicíne. Má výnimočný adaptogénny efekt tzn., že výrazne napomáha organizmu vylučovať škodlivé látky, dáva organizmus do rovnováhy atď.

Účinky: lepší mentálny výkon a kognitívne schopnosti

Množstvo v 1 kapsuli: 30mg

Guarana

Guarana je popínavý ker z Amazónie v Južnej Amerike. Látka, ktorú obsahuje má stimulačné účinky na centrálnu nervovú sústavu a pripravuje sa zo semien tejto rastliny.

Účinky: zlepšenie pamäte, mentálneho výkonu, zvýšenie energie

Množstvo v 1 kapsuli: 100mg

Ženšen

Ženšen patrí k najznámejším exotickým liečivým bylinám. Býva odporúčaný na prevenciu proti stresu, pri cukrovke a ako prírodné afrodiziakum.

Účinky: zlepšenie pamäte, mentálneho výkonu a zvýšenie energie

Množstvo v 1 kapsuli: 20mg

Taurín

Taurín obsahujú rôzne potraviny ako hydina, mäkkýše, ryby a je pridávaný aj do detských výživ. Má termoregulačné účinky tzn., že pomáha telu regulovať teplotu takže se neprehrieva ale ani nepodchladzuje.

Účinky: zlepšenie koncentrácie a zvýšenie energie

Množstvo v 1 kapsuli: 50mg

Schizandra

Táto rastlina je využívaná v medicíne a je pestovaná aj v Českej republike ako okrasná rastlina a jej plody sú jedlé. Látky, ktoré obsahuje posilňujú nervovú sústavu, zvyšujú duševnú a fyzickú aktivitu.

Účinky: podporuje odolnosť proti stresu

Množstvo v 1 kapsuli: 20mg

Cordyceps

Cordyceps(Žezlovka čínska) pochádza z horských oblastí Tibetu, Nepálu a Číny. Je to vzácna huba, ktorá podporuje duševné funkcie a povzbudzuje telo v stresových situáciách.

Účinky: podporuje odolnosť proti stresu

Množstvo v 1 kapsuli: 10mg

Rhodiola Rosea

Rhodiola Rosea(Rozchodnica ružová) je rastlina, ktorá pochádza z Ďalekého východu a Východného Sibíru kde rastie vo výške viac ako 3000 metrov. Rozchodnica ružová napomáha k lepšiemu fyzickému výkonu a takisto aj duševnému.

Účinky: zlepšenie pamäte a koncentrácie, odolnosť proti stresu

Množstvo v 1 kapsuli: 20mg

DMAE

DMAE je prírodný potravinový doplnok, ktorý je v malom množstve obsiahnutý aj v ľudskom tele. Jeho základnou vlastnosťou je, že pomáha zvyšovať bdelosť a zlepšovať náladu.

Účinky: zlepšenie pamäte, a odolnosti voči stresu

Množstvo v 1 kapsuli: 10mg

Kofeín

Kofeín podporuje zmenu vylučovanie melatonínu čo ovplyvňuje psychológiu človeka. Jeden z nepriaznivých účinkov je, že dočasne zvyšuje krvný tlak.

Účinky: zvýšenie energie

Množstvo v 1 kapsuli: 50mg

Vitamín B5

Nedostatok vitamínu B5(kyselina pantoténová) v ľudskom tele je veľmi zriedkavý no môže sa prejavovať depresiou, svalovou slabosťou alebo vredovým ochorením dvanástnika.

Účinky: zvyšuje energiu

Množstvo v 1 kapsuli: 3mg

Vitamín B6

Vitamín B6 sa podieľa na metabolizme aminokyselín a sacharidov. Tento vitamín obsahujú potraviny ako bravčové a kuracie mäso, ryby, pečeň, červené mäso, mliečne výrobky, zemiaky, strukoviny, banány a i.

Účinky: zvýšenie energie

Množstvo v 1 kapsuli: 1mg

Pre koho je určený

Tento doplnok výživy je určený pre ľudí, ktorý si chcú zlepšiť pamäť a koncentráciu alebo ich trápi nedostatok energie. Je vhodný pre študentov, športovcov a ľudí, ktorí majú fyzicky a psychicky náročnú prácu napr. manažéri, šoféri,…

Pre koho nie je určený

 • deti a mladistvých
 • tehotné a dojčiace ženy
 • pre ľudí, ktorý sú citlivý na niektorú látku, ktorú obsahuje
 • pre osoby s antikoagulačnou liečbou, antidiabetickou liečbou a trpiace na kardiovaskulárne ochorenia

Prečo práve BrainActive? V porovnaní s inými doplnkami tohto typu je BrainActive jedinečný v zložení. Obsahuje len prírodné látky.

Výhody

  • veľa pozitívnych hodnotení a skúseností od zákazníkov
  • neobsahuje lepok
  • obsahuje len kvalitné prírodné suroviny(žiadna chémia), ktoré sú certifikované
 • odoslanie do 1 dňa inak máte zľavu 10€ a pri kúpe 2ks doprava zadarmo

Nevýhody

 • neúčinkuje ihneď tzn. netreba ho vnímať ako zázračný liek vďaka, ktorému za 1 deň budete všetkému chápať, všetko si pamätať atď. Musíte ho brať dlhodobo.

Skúsenosti

Viac hodnotení na https://brainactive.sk/#tab-hodnotenie
Viac hodnotení na: https://doplnky-stravy.heureka.cz/brainactive-60-cps/recenze/#section

Moje skúsenosti

Moje skúsenosti s BrainActive sú pozitívne. Najprv som bral jednu kapsulu denne no po týždni som začal brať dve. Účinky sa dostavili asi po prvom týždni, mal som viac energie a som menej “zábudlivý” lepšie si pamätám veci, ktoré by som predtým zabudol.

Odporúčanie: Odporúčam kupovať BrainActive z oficiálneho eshopu pretože viete, že kupujete originálny výrobok + na druhý deň od objednania ho máte doma.

Zhrnutie

Ak hľadáte spôsob ako si zlepšiť pamäť a koncentráciu alebo máte nedostatok energie a ste stále unavený tak BrainActive je tá správna voľba.

V prípade otázok ma môžte kontaktovať tu.

[kkstarratings]

Zdroje:

https://www.herbal-store.cz/clanek/25/brahmi-bacopa-monnieri/

https://www.wikipedia.com

Páčil sa ti článok?

One thought on “BrainActive(recenzia + skúsenosti) – doplnok na zlepšenie pamäte a koncentrácie

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *